GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 9805033
nr 980 5033
Matservisdelar
13 del, Ostindia, Rörstrand
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 september 2015
kl 19:42:04
100 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Rörstrand